У відповідності до діючого Законодавства України, торгівля через інтернет-магазин є дистанційною торгівлею. У зв’язку з чим, інтернет-ресурс praline.com.ua є торговим майданчиком ФОП Гоц К.П. Договірні відносини між покупцем та продавцем ФОП Гоц К.П. оформлюються  у вигляді договору публічної оферти. Натиснення кнопки ПІДТВЕРДИТИ ЗАМОВЛЕННЯ на сторінці перегляду замовлення означає, що покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа чи фізична особа- підприємець), у відповідності до діючого законодавства України, прийняв умови договору публічної оферти, що зазначені нижче.

Договір публічної оферти є публічним, тобто у відповідності до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа чи фізична особа- підприємець). У випадку повної згоди з даним Договором покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товарів, відповідальності за недобросовісне замовлення і за невиконання умов даного Договору.

Договір вважається укладеним з моменту натиснення кнопки ПІДТВЕРДИТИ ЗАМОВЛЕННЯ на сторінці перегляду замовлення. У випадку необхідності, за бажанням покупця договір може бути укладений в письмовій формі.

Істотні умови договору публічної оферти

 1. УМОВИ УГОДИ

1.1. Умови угоди – це визначення, присутні в цьому договорі, і є його невід’ємною частиною.

1.2. Визначення трактуються виходячи з їх сутності та змісту цього договору. Нижче наведено список цих визначень:

 • praline.com.ua – Торговий майданчик, інтернет-магазин.
 • Інтернет-магазин “Praline” –  сайт Продавця praline.com.ua, створений для укладання договорів роздрібної купівлі-продажу, після ознайомлення Покупця з запропонованим товаром Продавця на фото дистанційним способом
 • Товар – об’єкт угоди сторін, який був обраний покупцем у інтернет-магазині “Praline” та поміщений у кошик інтернет-магазину ” Praline”.
 • Покупець – будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного українського законодавства, що відвідали сайт praline.com.ua , що має намір придбати той чи інший товар, і оплатити отримання такого товару.
 • Продавець – ФОП Гоц К.П. , власник товару, що пропонується на сайті інтернет-магазину.
 • Отримувач – фізична або юридична особа, що визначена Покупцем для отримання замовленого товару.
 • Замовлення – перелік товарів із асортименту інтернет-магазину, вказані Покупцем при оформленні заявки на Сайті
 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1 Ця публічна оферта (надалі – договір) визначає особливості купівлі-продажу товару на сайті www.praline.com.ua . Дана оферта застосовується щодо будь-якого товару, пропонованого до продажу (купівлі) на сайті www.praline.com.ua .

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець здійснює продаж та доставку Товару відповідно до діючих цін на товари, зазначених на сайті інтернет-магазину praline.com.ua, а Покупець оплачує та приймає Товар у відповідності до умов даного Договору.

 1. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Формування замовлення.
4.1.1. Замовлення приймаються за телефоном в робочий час продавця  або через сайт praline.com.ua без обмежень по часу. Замовлення прийняті на сайті поза робочим часом Продавця обробляються на наступний робочий день.
4.1.2. Вартість всіх видів доставки зазначена в розділі «Доставка» на сайті інтернет-магазину.
4.1.3. При оформленні замовлення Покупець має вказати дані отримувача замовлення: прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон та адресу доставки (у випадку якщо здійснюється адресна доставка), бажану дату та час отримання замовлення.

4.1.4. Доставка товарів здійснюється на території м.Київ та Васильківського району Київської області. Можливість доставки в інші регіони та її вартість може бути узгоджена з менеджером інтернет-магазину телефоном.
4.2. Порядок оплати замовлення.
4.2.1. Оплата замовлення означає беззастережну згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.
4.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення, шляхом переказу коштів на на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.
4.2.3. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення до моменту його оплати. Після оплати, відміна замовлення не можлива.
4.3. Умови доставки замовлення.
4.3.1. При оформленні замовлення, Покупець має зазначити чіткі вимоги з доставки товару. Одне замовлення може бути оформлене на одну дату, час та адресу. Також Покупець має забезпечити можливість приймання замовлення в зазначеному місці та в зазначений час.
4.3.2.  Доставка замовлення виконується за попереднім узгодженням з Покупцем за телефоном, зазначеним в замовленні.
4.3.3. Вартість доставки може бути збільшена у випадках:

 • якщо покупець допустив помилку у виборі варіанту доставки при оформленні замовлення
 • вказав помилкові дані адреси доставки
 • в узгоджений час доставки клієнт не забезпечив прийом замовлення
 1. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

5.1. Термін виконання замовлення визначається індивідуально та залежить від побажань Покупця, вибраного асортименту, кількості товарів та адреси доставки.
5.2. Можливість виконання замовлення менш ніж за дві доби підлягає обов’язковому узгодженню з менеджером інтернет-магазину.
5.3. У випадку неналежного виконання доставки з вини Продавця (невідповідність товарів або неналежний стан товару), Продавець за Заявою покупця здійснює повне повернення  внесеної Покупцем передплати.
5.4. Замовлення та зобов’язання Продавця у відповідності до даного Договору вважаються виконаними у повному обсязі в момент передачі Товарів замовлення Покупцю або особі вказаній Покупцем як отримувач товару.
5.5. Даний Договір між Продавцем та Покупцем діє з моменту його укладення і до моменту виконання обов’язків сторонами але не більше ніж 1 рік з моменту укладення.

 1. ЗАМІНА ВІДСУТНІХ КОМПОНЕНТІВ

6.1. Якщо у Продавця відсутні певні елементи оформлення замовлення з будь-яких причин (відсутність сезонних товарів або товарів певного кольору і т.д.) Продавець за узгодженням з Покупцем виконує їх заміну.
6.2. Якщо зовнішній вигляд товарів відрізняється від зображень на сайті продавця, це не може бути дефектом або причиною повернення коштів або заміни замовлення.
6.3. Всі інформаціні матеріали, розміщені на сайті praline.com.ua є довідковими і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про певні властивості та характеристики товару. У випадку виникнення питань Покупець має звернутись до менеджера інтернет-магазину для отримання консультацій телефоном або написати лист  [email protected]

 1.  ПОВЕРНННЯ ТОВАРІВ. ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ.

7.1. Постановою Кабінету міністрів України № 172 від 19 березня 1994р.  продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають.
7.2. Покупець або Отримувач, вказаний Покупцем може відмовитись від отримання замовлення або повернути його відразу при отриманні, вказавши мотивовану причину відмови.
7.3. Покупець має право оформити лист з рекламацією та відправити його на адресу  [email protected], вказавши причину, опис та підтверджуючі фото.
7.4. У випадку заміни або повернення Товару, Покупець зобов’язаний повернути попередній товар у тому ж вигляді, в якому товар буй йому доставлений.
7.5. Продавець може відмовити в заміні або компенсації вартості Товару у випадку якщо у Покупця є особисті причини для повернення товару (алергія, смакові якості та інше) про які Продавець не був проінформований при оформленні замовлення.
7.6. В інших випадках Продавець розглядає скарги на протязі 5 робочих днів з дня отримання. Про результат розгляду скарги Продавець інформує покупця в електронному вигляді.
7.7. Якщо з вини Продавця замовлення не було доставлено в зазначений Покупцем або Отримувачем день, Покупець має право вимагати компенсацію, розмір якої не може перевищувати суму замовлення.

 1. МОМЕНТ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ.

8.1. Текст даного Договору є публічною офертою і діє для всіх відвідувачів інтернет-магазину www.praline.com.ua, що мають намір, бажання і можливості придбати товари, розміщені на сайті.
8.2. Акцепт оферти – придбання товару в порядку, передбаченому даним договором, за цінами, вказаними на інтернет-ресурсі www.praline.com.ua і згода з умовами оплати і доставки товару.
8.3. Факт придбання Товару є беззастережним прийняттям Покупцем умов цього Договору. Покупець, що скористався послугами www.praline.com.ua , розглядається як особа, що вступила з Продавцем у договірні відносини.

 1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН.

9.1. Продавець зобов’язується – передати Покупцеві товар. Товар повинен бути переданий:

 • в певному місці
 • разом з документами, які стосуються товару
 • в кількості, що зазначена в замовленні
 • належної якості
 • вільним від претензій третіх осіб

9.1.1. З моменту укладення цього Договору забезпечити в повній мірі всі зобов’язання перед Покупцем відповідно до умов, обговореними сукупно сайтом www.praline.com.ua і цим договором. www.praline.com.ua залишає за собою право невиконання зобов’язань, у разі виникнення форс-мажорних ситуацій.
9.1.2. Не розголошувати будь-яку приватну інформацію про Покупця і не надавати доступ до цієї інформації третім особам, за винятком випадків

 • передбачених законодавством
 • описаних в політиці конфіденційності, розміщеній на сайті
 • для відправки Товарів Службами доставки
 • або за бажанням самого Покупця.

9.2. Продавець має право:
9.2.1. Змінювати умови цього Договору, а також Тарифи (ціни) на Товари та послуги, в односторонньому порядку, розміщуючи їх на сайті за адресою www.praline.com.ua
9.2.2. Всі зміни вступають в силу негайно після публікації.
9.3. Покупець зобов’язується:
9.3.1. До моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом Договору, умовами Договору і тарифами (цінами), пропонованими Продавцем на всіх сторінках сайту www.praline.com.ua
9.3.2. На виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем останній повинен повідомити всі необхідні дані, однозначно ідентифікують його як Покупця, і достатні для доставки Покупцеві оплаченого Товару.

 1. ВІДМОВА ВІД НАДАННЯ ГАРАНТІЙ.

10.1. Продавець робить все можливе, щоб забезпечити якісне надання послуг Покупцеві. Усні поради та інформація, що даються Покупцеві, не можуть розглядатися як гарантії.
10.2. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором на час дії непереборної сили. Під непереборною силою розуміються надзвичайні і непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов’язань сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені і т.п.), обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, найбільші страйки, епідемії і т. п.), заборонюючі заходи державних органів. Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій, і кожна із сторін бере на себе ризик наслідків форс-мажорних обставин.

 1. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ЦІНИ ТОВАРУ.

11.1. Ціни на Товари та послуги сайту www.praline.com.ua визначаються відповідно до Прейскуранту, який є додатком до цього Договору та його невід’ємною частиною www.praline.com.ua
11.2. Ціни на Товари та послуги можуть змінюватися залежно від кон’юнктури ринку, що відбивається в прейскуранті. Продавець не може змінювати ціну для конкретного Покупця, у разі, якщо той вже прийняв умови Продавця та виконав у встановленому цим договором оплату товарів (послуг).
11.3. Ціни на товари, зазначені на сайті praline.com.ua є діючими на момент оформлення замовлення

 1. ТЕРМІН ДІЇ ОФЕРТИ.

12.1. Термін дії цієї оферти встановлюється з 01 травня 2020 р. по 31 грудня 2020 р.
12.2. Відзив оферти може бути здійснений Продавцем в будь-який час, що не є підставою для відмови від зобов’язань по вже виконаним продажам.

 1. ДОСТАВКА ТОВАРУ.

13.1. Покупець отримує Товар за допомогою доставки, або отримує його особисто. Порядок оплати та отримання зазначений на сторінці оплати та доставки.
13.2 При доставці товарів в інші міста України, що виконується іншими Службами доставки на умовах співпраці з ФОП Гоц К.П., ( далі Компанія-перевізник) Покупець у повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів Компанії-перевізника, які доступні на сайті Компанії-перевізника і умовами доставки, розміщеними на сайті www.praline.com.ua.
13.3. Відвантаження замовлення Покупця відбувається після надходження від Покупця 100% оплати по виставленому рахунку.
13.4. Факт отримання товару та відсутність претензій до якості товару Покупець підтверджує власним підписом у видатковій накладній при отриманні товару. Зі свого боку, ФОП Гоц К.П. гарантує відвантаження товару Компанії-перевізнику у кількості, зазначеній і оплаченій Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього товару і в належному стані і якості.
13.5. Оплата вартості доставки здійснюється Покупцем Компанії-перевізнику самостійно, в момент доставки товару. Точна вартість доставки визначається Компанією-перевізником і озвучується кур’єром компанії при доставці товару Покупцеві. Вартість доставки включає в себе тариф за перевезення згідно поточного прайсу перевізника, страховку і вартість зворотної доставки підписаної Покупцем видаткової накладної. Співробітники інтернет-магазину, на прохання Покупця можуть називати Покупцеві орієнтовну вартість доставки виключно в ознайомлювальних цілях.
13.6. У разі пошкодження або псування товару під час доставки ФОП Гоц К.П. повертає вартість замовлення Покупцеві протягом 14 робочих днів з моменту отримання Акту бою, форма якого надається Компанією-перевізником, та підписаного Покупцем.
13.7. Договір купівлі-продажу і доставки може бути виконаний партнерами ФОП Гоц К.П.
13.8. Всі питання, що виникли в процесі оплати і отримання Товару, Покупець може з’ясувати за контактними даними в розділі Контакти

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

14.1. Продавець несе ризики, пов’язані з втратою або пошкодженням товарів до моменту передачі їх Покупцю або визначеним ним Отримувачем.
14.2. Покупець несе ризики пов’язані з втратою або пошкодженням товарів з моменту отримання товарів особисто або визначеним ним Отримувачем
14.3. Продавець має право передавати свої права та обов’язки за цим договором третім особам. При Продавець не звільняється від відповідальності за цим договором.
14.4. Продавець не несе відповідальність за неналежне зберігання або використання товарів, переданих Покупцю або визначеному ним Отримувачу.

 1. ІНШІ УМОВИ.

15.1. Інформація про товари представлена на сайті www.praline.com.ua.
15.2. Підтверджуючи реєстрацію на сайті www.praline.com.ua Покупець дає згоду на зберігання та обробку персональних даних, та вчинення інших дій згідно Закону України “Про захист персональних даних”.
15.3. Покупець погоджується з отриманням матеріалів рекламного характеру про акції, розпродажі, маркетингові програми і т.ін. засобами комунікації, як то електронною поштою, мобільним зв’язком, в тому числі на контактні дані, зазначені Покупцем в його профілі на сайті . У разі небажання отримувати таку інформацію, Покупець може звернутися до ФОП Гоц К.П., написавши заяву про відмову від отримання інформації та надіславши його на адресу [email protected]
15.4. Усі суперечки та розбіжності, що виникають при виконанні сторонами зобов’язань за цим Договором, вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості їх усунення, сторони мають право звернутися за судовим захистом своїх інтересів.